نمونه کارها

در این قسمت برخی از نمونه کارها تیم تخصصی و حرفه ای رایسو اپس قرار داده شده است تا با نمونه اپلیکیشن های این تیم بیشتر آشنا شوید

با حرکت به سمت پایین صفحه میتوانید نمونه کارها را در دو بخش ios و اندروید مشاهده نمایید. با مراجعه به بخش توضیحات هر نمونه کار اطلاعات تکمیلی از آن پروژه به شما نمایش داده میشود.

تیم برنامه نویسی رایسو اپس ، معتبرترین تیم برنامه نویسی موبایل در ایران است که به پشتوانه طراحی چشم نواز و پیاده سازی با کیفیت موفق به همکاری با معتبرترین شرکت های ایران شده است. در این بخش گزیده ای از نمونه کارها اپلیکیشن موبایل این مجموعه را مشاهده میکنید.

نمونه کارهای ios

اپلیکیشن تولید رمز یکبار مصرف بانکی برای بانک مسکن 

توضیحات

نرم افزار MaskanOTP يا نرم افزار توليد رمز دوم يكبار مصرف برای كارتهای بانك مسکن، به منظور ارتقاء امنيت مشتريان در هنگام استفاده از درگاههای مجازی شامل اينترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک و درگاه های پرداخت اينترنتی تهيه شده است.

اپلیکیشن تولید رمز یکبار مصرف بانکی برای بانک تجارت

توضیحات

نرم افزار TejaratOTP يا نرم افزار توليد رمز دوم يكبار مصرف برای كارتهای بانك تجارت، به منظور ارتقاء امنيت مشتريان در هنگام استفاده از درگاههای مجازی شامل اينترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک و درگاه های پرداخت اينترنتی تهيه شده است.

اپلیکیشن منابع انسانی برای شرکت همراه اول 

توضیحات

پروژه موبایل منابع انسانی شرکت همراه اول که در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۷ طراحی و پیاده سازی شد.این پروژه برای دسترسی کارمندان به امکانات سیستم منابع انسانی از طریق شبکه اینترنت و گوشی موبایل طراحی شد .

اپلیکیشن مانی بان 

توضیحات

شما با مانی بان میتوانید خرید های خود را با استفاده از اعتبار ، از پذیرندگان متعدد ما نظیر رستوران ها ،کافی شاپ ها ، باشگاه های ورزشی انجام دهید .موتور جست و جو هوشمند برنامه ، پذیرندگان اطرافتان را به سرعت به شما نشان میدهد .

اپلیکیشن پخش موزیک زنده نواهنگ 

توضیحات

اپلیکیشن نوآهنگ امکاناتی نظیر پخش آهنگ، دانلود آهنگ، ساخت playlist، پخش ویدیو ، ساخت دابسمش و ساخت audio to clip می باشد.

اپلیکیشن برترین ها (پورتال خبری و سبک زندگی)

توضیحات

اپلیکیشن برترین ها برای یکی از بزرگترین شرکتای بزرگ ایران به نام پیک برتر می باشد که در زمینه تبلیغات و اخبار و مجلات و…مشغول به فعالیت است. اپلیکیشن های این شرکت که توسط تیم ما زده شده : اخبار داغ , اخبار ورزشی , لذت آشپزی

اپلیکیشن لحظه نگار (اولین پخش زنده در کشور)

توضیحات

اپلیکیشن لحظه نگار پخش مستقیم رویدادهاست به طوری که شما هر اتفاقی رو می توانید به صورت زنده تصویر برداری کنید و آن را به دوستان و آشنایان خود به اشتراک در بیاورید و یا حتی از سمینارهای خود به صورت زنده تصویربرداری کنید.

اپلیکیشن فروشگاهی برای کشور عراق 

توضیحات

اپلیکیشن دیزلی یه پروژه عراقی می باشد که یک اپ فروشگاهی است، کاربران پس از ثبت نام در اپلیکیشن قادر به خرید محصولات سایت می باشند.

نمونه کارهای اندروید

اپلیکیشن تولید رمز یکبار مصرف بانکی برای بانک مسکن (نسخه اندرویدی)

اپلیکیشن تولید رمز یکبار مصرف بانکی برای بانک تجارت (نسخه اندرویدی)

اپلیکیشن منابع انسانی برای همراه اول (نسخه اندرویدی)

اپلیکیشن فرش پامچال (آکام همراه سهند)

اپلیکیشن پشمک حاج عبدالله (آکام همراه سهند)

برای دانلود اپلیکیشن های ios  میتوانید از مارکت های اناردونی و iapps  استفاده کنید .

برای دانلود اپلیکیشن های اندروید میتوانید به googlePlay  و کافه بازار مراجعه کنید .